Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 16MB

Duomenų failas: Zaidimas_jau.in

Rezultatų failas: Zaidimas_jau.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Žaidimas

Sherlokas Holmsas ir Daktaras Vatsonas žaidė žaidimą ant n * n dydžio šaškių lentos. Žaidimo eigoje jie dėlliojo skaičius ant žaidimo lentos lengalių pagal mums nežinomas sudėtingas taisykles. Deja dabar žaidimas jau yra baigtas ir kiekvienas lentos langelis turi kažkokį skaičių. Norėdami sužinoti, kuris iš jų laimėjo partiją jie turi suskaičiuoti kiek yra laiminčių langelių. Norėdami sužinoti ar langelis yra laimintis mums reikėtų elgtis: suskaičiuoti stulpelio, kuriame yra mūsų langelis, skaičių sumą (įtraukiant ir dabartinį langelį) ir suskaičiuoti eilutės, kurioje yra mūsų langelis, skaičių sumą (įtraukiant ir dabartinį langelį). Langelis yra laikomas laiminčiuoju jeigu stulpelio suma yra didesnė nei eilutės suma.

Užduotis Raskite kiek lentoje yra laiminčių langelių.

Pradiniai duomenys

Pirmojoje eilutėje duotas vienintelis skaičius n (1\\len\\le30). Kiekvienoje tolesnių n eilučių yra n tarpais atskirtų skaičių. Skaičių reikšmė: j-asis skaičius ant i-osios eilutės atspindi skaičių padėtą ant j-ojo stulpelio ir i-ios eilutės lentoje. Visi skaičiai padėti ant lentos yra nuo 1 iki 100 imtinai.

Rezultatai

Vienintelėje eilutėje išspauzdinkite vienintelį skaičių - laiminčiųjų langelių kiekį(nepamirškite pastraipos pabaigos simbolio).

Pavyzdys

Duomenys Rezultatai
4
5 7 8 4
9 5 3 2
1 6 6 4
9 5 7 3
6