Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 64MB

Duomenų failas: australija.in

Rezultatų failas: australija.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Australija

Karolis ir Vladimir mėgsta keliauti. Dabar jie atsakingai ruošiasi vykti į Australiją. Abu turi po Australijos žemėlapį, apimantį tą pačią teritoriją, taigi turintį vienodą aukščio ir pločio santykį, tačiau skiriasi jų masteliai – Karolio žemėlapis mažesnis.

Vladimir numeta savo žemėlapį ant stalo. Ant jo Karolis užmeta savąjį. Karolio žemėlapis paslinktas ir pasuktas, tačiau pilnai sutelpa ant Vladimir žemėlapio. Vladimir smeigtuku persmeigia abu žemėlapius. Karolis nustebęs sušunka:

– Oho! Ar matei, kad smeigtukas žymi lygiai tą pačią vietą abiejuose žemėlapiuose?
– Išties nėra tai kažkas itin stebėtino – toks taškas turėjo egzistuoti!

Duoti didesnio žemėlapio matmenys, didesnio ir mažesnio žemėlapių kraštinių ilgių santykis, mažesnio žemėlapio poslinkis ir pasukimas. Raskite tašką, kuris abiejuose žemėlapiuose atspindi tą pačią vietą.

Pradiniai duomenys

Vienintelėje eilutėje pateikti 6 sveikieji skaičiai: P, A, S, X, Y ir R – atitinkamai didžiojo žemėlapio plotis, aukštis, kraštinių santykis procentais (S = 50 reiškia, jog Karolio žemėlapio kraštinės dvigubai mažesnės), mažojo žemėlapio pietvakarinio kampo koordinatės ir laipsnis jo pasukimo prieš laikrodžio rodyklę. (1\\leqP,A\\leq1~000, 0<S<100, 0\\leqX\\leqP, 0\\leqY\\leqA, 0\\leqR<360). Didesniojo žemėlapio pietvakarinis kampas sutampa su koordinačių pradžia, o šiaurrytinis kampas yra koordinatėse (P;A). Pradiniai duomenys tokie, jog visas mažasis žemėlapis telpa didesniajame.

Rezultatai

Išveskite du suapvalintus realiuosius skaičius su lygiai 2 skaitmenimis po kablelio, nurodančius Vladimir smeigtuko koordinatę.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatai
100 100 20 50 50 0
62.50 62.50
100 100 20 50 50 45
47.36 66.04