Laiko ribojimas: 0.3s

Atminties ribojimas: 128MB

Duomenų failas: bankomatas.in

Rezultatų failas: bankomatas.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Bankomatas

Piktavaliai sugadino Snorūkio banko pinigus priimantį bankomatą! Kai klientas norėjo įnešti X-1 Lt į savo sąskaitą, bankomatas prarijo pinigus ir nepervedė jų į kliento sąskaitą (o gal visgi pervedė, tik į kažkieno kito?). Tačiau pabandžius įnešti Y Lt, bankomatas pinigus pervedė teisingai, todėl policija iškėlė hipotezę, jog vagys pamanė, kad mažesnės sumos liks nepastebėtos, todėl į sąskaitą perves tik tada, kai bus dedama nemažiau nei L litų.

Policija nori sužinoti skaičių L tikėdamasi, jog tai padės surasti nusikaltėlių pėdsakus. Deja, nėra laiko laukti, kol bankomatas bus išardytas ir ekspertai suras pakeitimą programinėje įrangoje, todėl policija nusprendė bandymų keliu pati išsiaiškinti skaičių L bandydama į bankomatą dėti įvairias pinigų sumas (bankomatas toks modernus, jog priima ir monetas, taigi galima įdėti bet kokį skaičių litų). Deja, policijos biudžetas yra baigtinis, ir šiaip ne pats didžiausias, o įdėtus į bankomatą pinigus dėl banko veiklos apribojimų ji atsiimti negalės. Padėkite suplanuoti, kiek blogiausiu atveju gali kainuoti ši operacija.

Pradiniai duomenys

Vienintelėje eilutėje pateikti du sveikieji skaičiai X ir Y (1\\leqX\\leqY\\leq1000) – minimali ir maksimali galima L reikšmė pagal iki šiol turimus duomenis.

Rezultatai

Išveskite mažiausią litų skaičių, kurio tikrai užteks policijai, kad išsiaiškintų skaičių L.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatai
20 50
197
40 41
40