Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 64MB

Duomenų failas: gangs.in

Rezultatų failas: gangs.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Gaujos

Miesto centras primena tinklelį. Gatvės tęsiasi šiaurės-pietų kryptimi ir yra sunumeruotos nuo 1-osios vakaruose iki 20-osios rytuose. Alėjos tęsiasi rytų-vakarų kryptimi ir yra sunumeruotos nuo 1-osios šiaurėje iki 20-osios pietuose. Šią rajoną kontroliuoja dvi gaujos, Nindzės ir Piratai. Gaujų teritorijų riba, vadinama žaliąja linija, tęsiasi įstrižai nuo 1-osios gatvės ir 1-osios alėjos sankryžos iki 20-osios gatvės ir 20-osios alėjos sankryžos. Nindzės valdo teritoriją į pietvakarius nuo žaliosios linijos, Piratai prižiūri šiaurės rytus.

Savo jėgai parodyti, Nindzės vykdo naktinius bėgimus per Piratų teritoriją. Bėgimai visada prasideda 1-osios gatvės ir 1-osios alėjos sankryžoje ir baigiasi kažkurioje žaliosios linijos sankryžoje (priklauso nuo nakties). Bėgimas gali grįžti prie žaliosios linijos, tačiau niekada jos nekerta. Nindzės bėga alėjomis tik į rytus ir gatvėmis tik į pietus. Taigi bėgimą galima išreikšti simbolių E (rytai) ir S (pietūs) seka, kurios ilgis 2N-2; toks bėgimas baigiasi N-osios gatvės ir N-osios alėjos sankryžoje.

Nindzės visus vienos nakties bėgimus (kurie yra vienodo ilgio) vertina pagal tai, kokie kieti jie yra. Bėgimas B1 yra kietesnis už bėgimą B2, jei galioja bent viena sąlyga:

  • B2 pirmą kartą grįžta prie žaliosios linijos anksčiau nei B1;
  • B1 ir B2 pirmą kartą grįžta prie žaliosios linijos toje pačioje vietoje, tačiau B1 dalis iki tos vietos (praleidus pirmąją E ir paskutiniąją S) yra kietesnė B2 dalį iki tos vietos (taip pat praleidžiant pirmąją E ir paskutiniąją S);
  • B1 ir B2 pirmą kartą prie žaliosios linijos grįžta toje pačioje vietoje ir yra vienodi iki tos vietos, tačiau likusi B1 dalis yra kietesnė už likusią B2 dalį.

Pavyzdžiai, atitinkantys kiekvieną dalį:

  • EESS yra kietesnis nei ESES.
  • EEESSS yra kietesnis nei EESESS.
  • EESSEESS yra kietesnis nei EESSESES.

Jei visus galimus konkretaus ilgio bėgimus surikiuotume pagal jų kietumą, bėgimo pozicija sąraše atitiktų jo reitingą. EESS reitingas yra 1, ESES reitingas yra 2.

Pradiniai duomenys

Vienintelėje eilutėje yra du sveikieji skaičiai N, reiškiantis bėgimų pabaigos sankryžą, ir M (1\\leN\\le20, 1\\leM\\le2\\times10^9).

Rezultatai

Vienintelėje eilutėje turi būti 2N-2 ilgio bėgimas, kurio reitingas M, arba -, jei 2N-2 ilgio bėgimų yra mažiau nei M.

Pavyzdžiai

Duomenys Rezultatai
3 1
EESS
3 2
ESES
3 3
-