Laiko ribojimas: 0.5s

Atminties ribojimas: 16MB

Duomenų failas: geometrinis_menas.in

Rezultatų failas: geometrinis_menas.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Geometrinis menas

Marytė labai mėgsta piešti įvairias geometrines figūras. Vien šiandien ji jau nupiešė keliasdešimt skirtingų figūrų! Liko nenupieštos tik dvi figūros - trikampis ir stačiakampis.

Stačiakampis, kurio aukštis yra a, o plotis b yra piešiamas taip: piešiama a eilučių, kurių kiekvienoje yra po b žvaigždučių (*).

Trikampis, kurio kraštinės ilgis yra h, yra piešiamas taip: 1-oje eilutėje piešiama viena žvaigždutė, 2-oje eilutėje - dvi žvaigždutės ir taip toliau, kol galiausiai h-ojoje eilutėje piešiama h žvaigždučių.

Mergaitė nuo tiek piešimo labai pavargo, tačiau nori išvysti dar vieną, paskutinį piešinuką - vieną iš aprašytų figūrų. Ji paprašė jūsų pagalbos - parašykite programą, kuri nupieštų Marytei paskutinį šiandienos piešinuką.

Pradiniai duomenys

Pirmoje eilutėje įvestas vienintelis simbolis - T arba S. T reiškia, kad Marytė nori nupiešti trikampį, o S reiškia, kad nori nupiešti stačiakampį.

Jei pirmoje eilutėje buvo simbolis T, tai antroje eilutėje bus vienintelis natūralusis skaičius h - trikampio kraštinės dydis. Kitu atveju antroje eilutėje bus du natūralieji skaičiai a ir b - atitinkamai stačiakampio aukštis ir plotis (1\\leqa,b,h\\leq100).

Rezultatai

Programa ekrane turi išspausdinti iš žvaigždučių (*) sudarytą piešinį.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatai
T
4
*
**
***
****
S
3 7
*******
*******
*******
T
1
*