Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 64MB

Duomenų failas: jboi_2008_coins.in

Rezultatų failas: jboi_2008_coins.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Coins (jboi 2008)

Algis ir Benas mėgsta kartu žaisti monetų žaidimą. Jie sugalvoja po teigiamą skaičių K ir L bei sukrauna N monetų bokštą. Algis visada pradeda, po to būna Beno ėjimas, po to vėl Algio ir taip toliau, kol baigiasi žaidimas. Savo ėjimo metu žaidėjas gali iš monetų bokšto paimti 1, K arba L monetų. Laimi tas, kuris paima paskutinę (paskutines) monetą. Po daugelio žaidimų Algis suprato, kad jau prieš pirmąjį ėjimą galima apskaičiuoti, kuris jų laimės, jei abu žais optimaliai. Parašykite programą, kuri apskaičiuotų, kuris žaidėjų laimės, kai žinomi partijos parametrai K, L ir N.

Įvestis

Draugai planuoja žaisti M partijų. Pirmojoje įvesties eilutėje pateikti skaičiai K, L ir M (1 < K < L < 10, 3 < M < 50). Antojoje eilutėje yra M skaičių, nurodančių kiekvienos iš partijų metu sukrauto bokšto aukštį N1, N2, N3...NM (1 ≤ Ni ≤ 1 000 000).

Išvestis

Atsakymą pateikite kaip M ilgio „A“ ir „B“ raidžių seką, kur i-ojoje pozicijoje esanti raidė „A“ reiškia, kad nurodytą partiją laimės Algis, nepriklausomai, kaip žais Benas, o „B“ – kad laimės Benas.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatas
2 3 5
3 12 113 25714 88888
ABAAB