Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 64MB

Duomenų failas: kolekcionierius.in

Rezultatų failas: kolekcionierius.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Kolekcionierius

Saldainių gamintojai į pakuotes deda lipdukus. Bobas ir jo draugai kolekcionuoja lipdukus. Jie nori turėti kuo daugiau skirtingų lipdukų savo kolekcijose. Pirkdami saldainį jie nežino, koks lipdukas yra viduje, todėl jie gali turėti po kelis vienodus. Šiuos dublikatus jie keičia į lipdukus, kurių patys neturi. Kadangi visų lipdukų vertė ta pati, mainymo santykis yra 1:1.

Bobas yra gudrus: jis suprato, kad kartais jam apsimoka gauti tokį lipduką, kokį jis jau turi. Tarkime, kad Bobo draugai tarpusavyje nesimaino, tik su Bobu, ir jie keis lipdukus, kurių jie turi po kelis, į lipdukus, kurių jie neturi.

Kiek daugiausiai skirtingų lipdukų Bobas gali turėti po mainymosi seanso?

Pradiniai duomenys

Pirmoje eilutėje yra du sveikieji skaičiai: kolekcionierių kiekis (įskaitant Bobą) N (2\\leN\\le10) ir skirtingų lipdukų kiekis M (5\\leM\\le25). Tolesnėse N eilučių aprašoma, kiek lipdukų turi kiekvienas kolekcionierius (pirmoje eilutėje yra Bobo turimi lipdukai). Eilutė prasideda skaičiumi K_i (0\\leK_i\\le50), atitinkančio kolekcionieriaus turimų lipdukų kiekį. Toliau eilutėje yra K_i skaičių iš intervalo [1;M] - turimų lipdukų numeriai.

Rezultatai

Viena eilutė, vienas skaičius, kiek daugiausiai skirtingų lipdukų Bobas gali įgyti.

Pavyzdys

Duomenys Rezultatai
3 5
4 1 2 1 1
3 2 2 2
5 1 3 4 4 3
3