Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 64MB

Duomenų failas: lmio_2000_3e2_b_bitas_jau.in

Rezultatų failas: lmio_2000_3e2_b_bitas_jau.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

B. Bitas kuria tekstų redaktorių

Programuotojas B. Bitas nusprendė sukurti tekstų redaktorių. Viena tekstų redaktoriaus operacijų yra fragmento paieška duotame tekste.

B. Bitas sugalvojo, kad jam būtų patogu, jei nurodžius fragmentą redaktorius galėtų suskaičiuoti, kiek kartų tas fragmentas pasikartoja tekste. Be to, didžiosioms ir mažosioms raidėms skirti taikytų šias taisykles:

  • jei fragmentas sudarytas vien iš mažųjų raidžių, tai laikytų, kad tekste didžiosios bei mažosios raidės yra lygiavertės. Pavyzdžiui, fragmentą jonas gali atitikti ne tik jonas, bet ir JONAS, Jonas, jonaS ir t. t.
  • jei fragmente yra nors viena didžioji raidė, tuomet laikytų, kad didžiosios ir mažosios raidės yra skirtingos. Pavyzdžiui, fragmentą Jonas gali atitikti tik Jonas, bet jokiu būdu ne JONAS, jonas, jonaS ir t. t.

Fragmentai gali persikloti. Pavyzdžiui, tekste AAA fragmentas AA yra sutinkamas du kartus.

Jei paskutinysis teksto eilutės simbolis yra brūkšnys (-), tai reiškia, kad žodis yra keliamas į kitą eilutę. Ieškant fragmento šis brūkšnys ignoruojamas ir skirtingose eilutėse esančios teksto dalys sujungiamos. Jei paskutinysis simbolis nėra brūkšnys, laikoma, kad po paskutiniojo teksto eilutės simbolio eina vienas tarpas.

Pastaba. Tas pats brūkšnys eilutės viduryje reiškia skyrybos ženklą ir tokiu atveju abipus brūkšnio esančių žodžių sujungti nereikia.

Užduotis

Parašykite algoritmą, kuris laikydamasis aukščiau nurodytų sąlygų, suskaičiuotų kiek kartų duotasis fragmentas sutinkamas tekste.

Pradiniai duomenys

Pirmoje eilutėje pateikiamas fragmentas. Jo ilgis neviršija 20. Jis sudarytas tik iš lietuviškos abėcėlės didžiųjų bei mažųjų raidžių.

Antrojoje eilutėje pateiktas teksto eilučių skaičius k. Likusiose k eilučių pateikiamas pats tekstas. Simbolių skaičius vienoje teksto eilutėje neviršija 80. Tekstas sudarytas iš lietuviškos abėcėlės didžiųjų ir/arba mažųjų raidžių, tarpų, skyrybos ženklų (taško, kablelio, brūkšnio, kabliataškio, šauktuko, kabučių ir t.t.), skaitmenų.

Rezultatai

Rezultatas – vienas sveikasis skaičius.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatai
batai
2
Mano ba-
taI buvo du.
1

Ribojimai

1\\leqk\\leq30