Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 64MB

Duomenų failas: mainai.in

Rezultatų failas: mainai.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Vyno mainai Galijoje

Vienas Galijos kaimelis garsėja savo prekiautojais vynu. Iš tiesų, kiekvienas to kaimelio gyventojas yra prekiautojas vynu. Kaip tai veikia? Paprastai: gyventojai perka vyną vieni iš kitų. Kiekvieną dieną jie nusprendžia kiek vyno butelių jie nori pirkti ar parduoti. Pasiūla ir paklausa visada sutampa, todėl visi gyventojai gauna, ko nori.

Tačiau yra viena problema: gabenant vyną iš vieno namo į kitą atliekamas darbas. Kadangi visuose buteliuose yra toks pats vynas, gyventojams nesvarbu iš ko pirks. Jie sugeba rasti būdą, kaip pirkti/parduoti vyną, kad būtų atliekama kuo mažiau darbo. Ar sugebėsite jūs?

Visi namai kaimelyje išsidėstę vienoje vienos gatvelės pusėje. Atstumai tarp gretimų namų yra vienodi. Gabenant vieną butelį vyno iš vieno namo į gretimą namą atliekamas vienas darbo vienetas.

Pradiniai duomenys

Pirmoje eilutėje yra gyventojų skaičius n (2\\len\\le100\\000). Antroje eilutėje yra n sveikųjų skaičių a_i (-1000\\lea_i\\le1000). Jei a_i\\ge0, tai gyventojas i nori pirkti a_i butelių vyno, priešingu atveju jis nori parduoti -a_i butelių vyno. Sudėjus visus a_i gaunamas 0.

Rezultatai

Vienoje eilutėje parašykite vieną skaičių: mažiausią įmanomą atlikto darbo kiekį.

Pavyzdys

Duomenys Rezultatai
5
5 -4 1 -3 1
9