Laiko ribojimas: 0.5s

Atminties ribojimas: 256MB

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Beždžionių planetos iškilimas

Beždžionių planetos lyderiai ruošiasi priimti svečius iš kitų planetų ir dėl to nutarė pagerinti susisiekimą tarp miestų. Beždžionių planeta, taip pat kaip ir žemė, yra plokščia ir visi miestai yra išsidėstę vakariniame ir rytiniame kraštuose. Vakariniame krašte yra n miestų sunumeruotų nuo 1 iki n iš šiaurės į pietus. Rytiniame krašte yra m miestų taip pat sunumeruotų nuo 1 iki m iš šiaurės į pietus.

Planetos lyderiai nutarė pastatyti k greitkelių tarp vakarinių ir rytinių miestų. Kiekvienas greitkelis yra tiesi linija tarp vieno vakarinio ir vieno rytinio miestų.

Kelininkai sutarė, jog sudėtingiausia projekto dalis bus kelių susikirtimų statyba. Vienoje vietoje gali susikirsti tik du keliai. Jūsų užduotis - apskaičiuoti susikirtimų tarp kelių skaičių.

Pradiniai duomenys

Pirmoje eilutėje duoti trys skaičiai n, m ir k. (1\\leqn,m\\leq1000,1\\leqk\\leqn*m) - miestų skaičius vakarinėje dalyje, miestų skaičius rytinėje dalyje ir greitkelių skaičius.

Sekančiose k eilučių duota po du skaičius a_i,b_i (1\\leqa_i\\leqn,1\\leqb_i\\leqm) - reiškiančius, kad tarp vakariniame krašte esančio miesto a_i ir rytiniame krašte esančio miesto b_i statomas greitkelis.

Rezultatai

Išveskite vieną skaičių - kiek bus greitkelių susikirtimų.

Pavyzdys

Duomenys Rezultatai
3 4 4
1 4
2 3
3 2
3 1
5