Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 64MB

Duomenų failas: pabegimas.in

Rezultatų failas: pabegimas.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Pabėgimas

Tadas Blinda ką tik iš ponų nugvelbė karietą ir su ja bando pasprukti pro vartus iš dvaro. Tačiau bet kuriuo metu gali pradėti leistis vartų apsauginės grotos!

Šiuo metu karieta rieda pastoviu greičiu v_k. Blinda gali bet kuriuo metu nuspręsti atleisti vadžias – tada karieta ims lėtėti su pagreičiu -a_k. Tadas tikisi suspėti pasprukti, taigi jis neatleis vadžių, kol nepamatys, jog grotos leidžiasi (pastoviu greičiu v_g). Jeigu sargybinis jį pastebės ir pradės leisti grotas, Blinda turės rinktis – stabdyti ar bandyti prasmukti.

Kadangi karieta iš kelio išsukti negali, gali nutikti taip, jog ji įvažiuos į grotas nepaisant Tado veiksmų – nei stabdant, nei važiuojant tuo pačiu greičiu susidūrimo išvengti nepavyktų. Karieta yra gana netvirta ir subyrėtų į šipulius vos palietusi grotas. Žinoma, tai sugriautų Blindos planus. Padėk jam išsiaiškinti, ar vartų sargas galėtų pradėti nuleidinėti grotas tokiu metu, kad Blindos karieta bet kokiu atveju sudužtų?

Karietos aukštis yra h_k, ilgis – l. Atstumas nuo žemės iki grotų apačios yra h_g (h_g>h_k). Pradžioje Tadas yra pakankamai toli, jog jei pradėtų stabdyti iškart, karieta sustotų neprivažiavusi vartų.

Pradiniai duomenys

Vienintelėje eilutėje yra 6 tarpu atskirti sveikieji skaičiai – l, h_k, v_k, a, h_g ir v_g. l, h_k ir h_g yra pateikti centimetrais, v_k ir v_g – centimetrais per sekundę, o a – centimetrais per kvadratinę sekundę. Visi skaičiai yra iš intervalo [1;1000].

Rezultatai

Jeigu sargas gali pradėti leisti grotas tokiu metu, kad karieta suduštų, išveskite eilutę su žodžiu Bum. Priešingu atveju išveskite žodį Saugu.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatai
1 1 1 1000 1000 1
Saugu
1000 1 1000 1 2 1
Bum