Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 10MB

Duomenų failas: pabire_akmenukai.in

Rezultatų failas: pabire_akmenukai.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Pabirę akmenukai

Martynas su Vyčiu sugalvojo naują žaidimą: kiekvieno mėnesio antro trečiadienio dieną 12:00 (UTC), jie susitinka žaidimų aikštelėje ir 5 minutes bando surinkti kiek įmanoma daugiau akmenukų. Vėliau jie savo surastą turtą įvertina ir paskelbia žaidimo laimėtoją.

Norėdami įvertinti savo akmenukų krūvą, vaikai iš pat pradžių sudėlioja visus akmenukus jų didėjimo tvarka (jei du akmenukai yra vienodo dydžio – jų pozicija sprendžiama monetos metimu), tada kiekvienam akmenukui duoda tiek taškų, kokią poziciją akmenukas užima (mažiausias akmenukas įvertinamas 1, antras mažiausias 2 ir t. t.). Tada Vytis gauna tiek taškų, kiek sumoje buvo įvertinti jo akmenukai, atitinkamai taškus pasiskaičiuoja Martynas. Žaidimą laimi tas, kuris surenka daugiau taškų.

Deja, per šias varžybas kilo problema – žaidimo pabaigoje Martynas ir Vytis susidūrė ir taip netyčia išbarstė savo surinktus akmenukus (abu vaikai dėl šio susidūrimo kaltina neįprastą žaidimo dieną – šeštadienį)! Dėl šios priežasties tiksliai nusakyti žaidimo nugalėtoją neįmanoma. Tačiau vaikai prisimena paskutinius savo paimtus akmenukus, todėl jie paprašė tavęs išspręsti žaidimo laimėtojo klausimą: jie vienas po kito (pradedant Martynu) sakys savo prisimintą akmenuką, o tavo darbas bus atsakyti, kiek taškų už paminėtą akmenuką vaikas būtų gavęs. Galiausiai tau teks nusakyti šio žaidimo nugalėtoją.

Pradiniai duomenys

Programos įvestis yra skaičius N (0\\leqN\\leq1000000) - akmenukų pabirusių ant žemės kiekis. Po šio skaičiaus seka N eilučių, nurodančių akmenukų dydžius (a_1,a_2,\\ldots,a_N, 0\\leqa_i<10000). Kitaip tariant, i'toji eilutė nurodo akmenuko a_i dydį. Kadangi tiksliai nusakyti akmenuko dydį yra sunku, tau reikia kreipti dėmesį tik į du skaičius po kablelio. Galiausiai seka skaičius Q (0\\leqQ\\leqN) - akmenukų dydžiai (q_1,q_2,\\ldots,q_Q), kuriuos prisimena vaikai (q_i visada bus paminėtas visų akmenukų sąraše). Pirmasis akmenukas priklauso Martynui, antrasis Vyčiui, trečiasis Martynui ir taip toliau.

Rezultatai

Programos išvestis yra Q+1 eilutė. Pirmos Q eilutės nurodo akmenuko q_i pirmą poziciją tarp išrikiuotų akmenukų. Q+1 eilutėje turite išvesti kas laimėjo varžybas: Martynas, Vytis ar įvyko LYGIOSIOS.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatai
5
1.34
0
4.30
2.12
5.00
3
4.3
5.00
0
4
5
1
LYGIOSIOS