Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 64MB

Duomenų failas: pastatas.in

Rezultatų failas: pastatas.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Statūs daugiakampiai

Užduotis trumpa ir paprasta. Reikia išanalizuoti pastatų planus. Tiksliau: duoti pastato kampai, rasti jo sienos liniją.

Pastatas yra stataus daugiakampio formos, kurio sienos lygiagrečios X arba Y ašims. Taigi visi kampai yra 90 arba 270 laipsnių.

Pradiniai duomenys

Pirmoje eilutėje yra vienas sveikas skaičius N (1\\leN\\le1000). Kiekvienoje iš tolesnių N eilučių yra vieno kampo koordinatės X_i ir Y_i (-10000\\leX_i,Y_i\\le10000).

Galite laikyti, kad pateikti visi pastato kampai, nėra dviejų kampų su vienodomis koordinatėmis. Daugiakampis visada egzistuoja, yra uždaras, jo kraštinės nesikerta ir nesiliečia (išskyrus gretimas), neturi skylių, t.y. jo ribas sudaro viena uždara laužtė. Kampai pateikti be jokios konkrečios tvarkos.

Rezultatai

Vienoje eilutėje be tarpų parašykite N simbolių, nurodančių ėjimo aplink pastatą kryptis palei kiekvieną sieną. 'N' reiškia šiaurę (teigiama Y ašies kryptis), 'E' - rytus (teigiama X ašies kryptis), 'S' - pietus, 'W' - vakarus. Apėjimas turi prasidėti ties kampu, kuris duomenyse pateiktas pirmas ir tęstis laikrodžio rodyklės kryptimi.

Pavyzdys

Duomenys Rezultatai
4
0 0
2 2
0 2
2 0
NESW
6
1 1
2 2
0 1
1 0
0 2
2 0
WNESWN