Laiko ribojimas: 0.5s

Atminties ribojimas: 16MB

Duomenų failas: pazymiai.in

Rezultatų failas: pazymiai.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Pažymiai

Vienoje Marso mokykloje vieną klasę sudaro N marsiečių. Kaip bebūtų keista, Marse naudojama pažymių sistema labai panši į žemiškąją, tik vietoj mums įprastų vertinimų skalėje nuo 1 iki 10, marsiečiai naudoja skalę nuo 1 iki 100. Šiandien NASA gavo keistą žinutę. Po ilgo tyrimo mokslininkai nustatė, kad tai tiesiog vienos marsiečių klasės pažymių sąrašas, sudarytas iš kiekvieno mokinio vardo ir pažymio (taip, marsiečiai taip pat turi vardus, ir netgi labai žemiškus). O visi tikėjosi kažko įdomesnio... Belaukdami kitos žinutės mokslininkai nusprendė su gautuoju sąrašu pažaisti. Visų pirma jie nusprendė marsiečius išrikiuoti pagal pažymius didėjimo tvarka, o jei dviejų marsiečių pažymiai lygūs - rikiuoti pagal jų vardą abėcėlės tvarka. Jūsų užduotis - parašyti programą, sprendžiančią šį uždavinį.

Pradiniai duomenys

Pirmoje eilutėje pateiktas vienas sveikasis skaičius N - sąrašo ilgis (1\\leqN\\leq10^5).

Toliau seka N eilučių. Kiekvienoje iš jų yra įrašytas marsiečio vardas s ir jo pažymys g (1\\leq|s|\\leq10,1\\leqg\\leq100). Visi vardai sudaryti iš lotyniškos abėcėlės raidžių. Yra garantuota, kad vardai visada prasideda didžiąja raide.

Rezultatai

Jūsų programa turi išvesti N eilučių - tą patį sąrašą tuo pačiu formatu, kaip ir įvestyje, tik išrikiuotą sąlygoje nurodyta tvarka.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatai
4
Jurgis 78
Antanas 99
Aloyzas 78
Martynas 79
Aloyzas 78
Jurgis 78
Martynas 79
Antanas 99