Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 64MB

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Saldainių maišelis

Kamilei labai patinka saldainiai! Bevaikštinėdama parke ji surado N maišelių, užpildytų saldainiais. i-ajame maišelyje yra a_i saldainių. Mergaitė paima vieną maišelį, suvalgo visus jame esančius saldainius ir numeta maišelį ant žemės. Tik maišeliui palietus žemę, įvyksta stebuklas! Tarkime, kad prieš Kamilei suvalgant visus maišelyje esančius saldainius, jame buvo x saldainių. Tada, po to, kai maišelis paliečia žemę, jame magiškai atsiranda \\left\\lfloor\\frac{x}{2}\\right\\rfloor saldainių! Funkcija \\left\\lfloorx\\right\\rfloor grąžina didžiausią sveikąjį skaičių, nedidesnį už x (taigi, \\left\\lfloor2\\right\\rfloor, \\left\\lfloor2.5\\right\\rfloor, \\left\\lfloor2.9\\right\\rfloor ir \\left\\lfloor2.9999\\right\\rfloor visi yra lygūs 2, bet \\left\\lfloor3.01\\right\\rfloor jau lygus 3).

Kamilė be galo nustebo ir apsidžiaugė atradusi šiuos magiškus maišelius, tačiau prisiminė, kad namie turi būti lygiai po K minučių. Per vieną minutę Kamilė gali suvalgyti visus saldainius iš bet kurio maišelio. Jūsų užduotis - rasti, kiek daugiausiai saldainių Kamilė gali suvalgyti per K minučių.

Pradiniai duomenys

Pirmoje eilutėje pateikti du tarpu atskirti sveikieji skaičiai N ir K (1\\leqN,K\\leq10^6).

Antroje eilutėje pateikta N tarpu atskirtų sveikųjų skaičių a_i - saldainių kiekiai kiekviename maišelyje (1\\leqa_i\\leq10^{10}).

Rezultatai

Jūsų programa turi išvesti vieną sveikąjį skaičių - didižiausią įmanomą kiekį saldainių, kurį gali suvalgyti Kamilė per K minučių.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatai
5 3
2 1 7 4 2
14
1 10
2
3