Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 128MB

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Skaičių lietus

Šiandien ryte Marytė išėjo į lauką ir įvyko neregėtas reiškinys - pradėjo lyti lipniais lapeliais! Pasirodo, ant kiekvieno iš lapelių buvo užrašyta po vieną natūralųjį skaičių, o lapeliai iš dangaus krito po vieną. Marytė lapelius gaudė ir rinko į krūvelę iki pat lietaus pabaigos. Lietui pasibaigus, debesys prasisklaidė, tačiau keli liko danguje. Gerai įsižiūrėjus, Marytė suprato, kad šie debesys žymi du skaičius! Būdama smalsi mergaitė, Marytė bandė sugalvoti, ką visa tai galėtų reikšti. Galų gale ji suprato, kad danguje esantys skaičiai nurodo intervalą lapelių. Na o ką daryti su tais lapeliais? Akivaizdu - sudėti ant jų užrašytas reikšmes! Deja, lapelių yra labai daug, tad mergaitei suskaičiuoti šią sumą užtruktų visą amžinybę. Todėl ji paprašė jūsų pagalbos - padėkite Marytei išspręsti galvosūkį!

Pradiniai duomenys

Pirmoje eilutėje įvesta nežinomo ilgio skaičių seka. Kiekvienas skaičius šioje sekoje yra teigiamas ir neviršija 10^6. Seka baigiasi nuliu.

Antroje eilutėje įvesti du sveikieji skaičiai L ir R - debesyse įrašyti skaičiai (1\\leqL\\leqR\\leqn, n - sekos ilgis).

Rezultatai

Pirmoje ir vienintelėje eilutėje reikia išvesti vieną sveikąjį skaičių - skaičių nuo L-ojo iki R-ojo sumą.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatai
1 2 3 4 5 6 0
3 5
12
1 0
1 1
1
1 1 1 1 1 0
4 5
2
1 2 3 4 5 0
1 5
15