Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 256MB

Duomenų failas: slidkur.in

Rezultatų failas: slidkur.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Slidinėjimo kurortas

Slidinėjimo kurorte yra N slidinėjimo bazių, sujungtų M slidinėjimo trasų. Bazės sunumeruotos nuo 1 iki N. Visos trasos yra vienkryptės, nes visada čiuožiama į nuokalnę, bei dėl to čiuožiant iš bet kurios bazės neįmanoma į ją sugrįžti. Visose bazėse poilsiautojų patogumui yra puikiai išvystytas viešbučių ir restoranų tinklas.

Pasikeitus saugumo reikalavimams paaiškėjo, jog reikės rekonstruoti visas trasas. Kad kurorto rekonstrukcija baigtųsi iki termino, bent dalį trasų reikėtų pradėti rekonstruoti nedelsiant. Deja, poilsiautojai galėjo būti iš anksto užsisakę maisto ar nakvynę kai kuriose bazėse. Kiek daugiausiai trasų galima uždaryti, kad nė vieno poilsiautojo planai nesugriūtų? Jie savo maršrutą gali pradėti ir baigti bet kurioje bazėje. Jiems nesvarbu, pro kurias bazes čiuožti, svarbu, tik kad uždarius trasas vis dar egzistuotų maršrutas pro anksčiau pasirinktas bazes.

Pradiniai duomenys

Pirmoje eilutėje – du sveikieji skaičiai N ir M (1\\leqN,M\\leq50~000). Tolesnėse M eilučių yra po du sveikuosius skaičius A_i ir B_i, žyminčius trasą iš bazės A_i į bazę B_i (1\\leqA_i,B_i\\leqN).

Rezultatai

Išveskite sąrašą trasų (tokiu pačiu formatu, kaip pradiniuose duomenyse), kurių negalima pradėti rekonstruoti nedelsiant. Trasas galima išvesti bet kuria tvarka. Jei yra keli sprendiniai, išveskite bet kurį.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatai
5 6
2 3
3 4
4 1
5 1
2 1
2 4
2 3
3 4
4 1
5 1