Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 16MB

Duomenų failas: sviesa.in

Rezultatų failas: sviesa.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Šviesos, daugiau šviesos!

Mūsų universitete yra žmogus, vardu Mabu, kuris uždeginėja bei išjunginėja šviesas koridoriuje. Kiekviena lemputė turi savo jungiklį, kuris pakeičia jos būseną (įjungia arba išjungia). Jei lemputė išjungta, tai jungiklio paspaudimas ją įjungia, ir atvirkščiai. Iš pradžių visos lemputės yra išjungtos.

Mabu atlieka savotiškus veiksmus. Jei koridoriuje yra n lempučių, jis vaikšto išilgai koridoriumi pirmyn ir atgal n kartų. k-tuoju ėjimu, jis paspaudžia tik tuos jungiklius, kurių pozicijos numeriai dalijasi iš skaičiaus k. Jis nepaspaudžia nei vieno jungiklio grįždamas į koridoriaus pradžią. Ėjimu laikomas nuėjimas iki koridoriaus galo (atliekant minėtus veiksmus) ir grįžimas atgal. Nustatykite galutinę paskutinės (n-osios) lemputės būseną: ar ji įjungta, ar išjungta?

Pradiniai duomenys

Pradinių duomenų faile pateikti keli pradinių duomenų rinkiniai. Kiekvienoje eilutėje įrašytas skaičius n, reiškiantis lempučių skaičių koridoriuje (n<2^{31}). Paskutinėje eilutėje įrašytas nulis žymi pradinių duomenų pabaigą ir neturi būti apdorotas programos. Faile yra nedaugiau negu 10000 skaičių.

Rezultatai

Į rezultatų failą kiekvienam pradinių duomenų rinkiniui (kiekvienam skaičiui n) programa turi įrašyti žodį taip arba ne, pasakantį, ar n-oji lemputė liks uždegta, atskirose eilutėse.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatai
3
6241
8191
0
ne
taip
ne