Laiko ribojimas: 1s

Atminties ribojimas: 64MB

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

Žemėlapis

Šiandien buvo atrastas senas piratų lobių žemėlapis! Visi garsiausi pasaulio mokslininkai bando iššifruoti žemėlapį, kad galėtų atrasti paslėptus piratų lobius. Šių mokslininkų tarpe esate ir jūs bei dirbate kompiuterinės žemėlapio analizės srityje. Dabartinė jūsų užduotis - parašyti programą, gebančią atsakyti, ar tam tikrose koordinatėse pagal žemėlapį yra lobis, ar jo ten nėra. Tai - pirmas žingsnis link lobių atradimo, tad pirmyn!

Pradiniai duomenys

Pirmoje eilutėje įvesti du sveikieji skaičiai N ir M - atitinkamai žemėlapio eilučių bei stulpelių skaičius (1\\leqN,M\\leq100).

Tolesnėse N eilučių yra po M simbolių. Kiekvienas iš simbolių yra arba '.' (taškas), arba 'X' (didžioji raidė). Taškas žymi tuščią plotą, o 'X'- lobį.

Paskutinėje eilutėje įvesti du sveikieji skaičiai r ir c - mus dominančio langelio eilutės ir stulpelio numeriai (0\\leqr<N, 0\\leqc<M). Atkreipkite dėmesį, kad koordinatės numeruojamos nuo nulio, koordinačių pradžia yra viršutiniame kairiajame žemėlapio kampe, o Y ašis nukreipta žemyn.

Rezultatai

Jei nurodytose koordinatėse yra lobis, programa turi išvesti žodį Taip. Kitu atveju programa turi išvesti Ne.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatai
4 3
X.X
.X.
.X.
X.X
0 2
Taip
4 3
X.X
.X.
.X.
X.X
3 1
Ne