Laiko ribojimas: 0.2s

Atminties ribojimas: 32MB

Duomenų failas: zona515.in

Rezultatų failas: zona515.out

Jei norite pateikti savo sprendimą - prisijunkite.

51.5 zona

Neseniai buvo pradėtas projektas sukurti slaptą tyrimų zoną, kuri bus pavadinta 51.5 zona. Ši zona turėtų atlikti tas pačias funkcijas kaip ir 51 zona (dauguma spekuliuoja, kad į naująją zoną bus perkeltos visos atrastos ateivių technologijos).

Siekdami sustiprinti 51.5 zonos saugumą, architektai sugalvojo ją aptverti daugybe tvorų, kurių kiekviena aptvertų prieš tai buvusią. Kitaip tariant, jeigu pagrindinį pastatą pažymėtume A_0, o jį tveriančias tvoras A_1,A_2,\\ldotsA_N, tai A_0 būtų pilnai patalpinta į A_1, A_1 būtų patalpinta į A_2, \\ldots, A_{N-1} pilnai patalpinta į A_{N}. Siekiant sustiprinti tvoras, jos buvo sukonstruotos taip, kad atitiktų pačia stabiliausią figūrą - smailųjį trikampį (jeigu kas turi trikoję kėdę turėtų žinoti, kad ji stovės stabiliai ant bet kokio paviršiaus).

Viskas būtų gerai, tačiau kažkas (ateiviai\\ldots) pavogė šių tvorų brėžinius. Vienintelis dalykas, kuris liko - tai kuoliukai, žymintys trikampių viršūnes, įsmeigti į žemę.

Atsitikus tokiai nelaimei, vienintelis dalykas likęs architektams, tai kreiptis į jus. Jūsų užduotis bus atkurti tvoras sudarančius trikampius iš kuoliukų pozicijų.

Pradiniai duomenys

Pirmojoje eilutėje bus skaičius 3\\leqN\\leq4.5\\cdot10^4, nurodantis kuoliukų kiekį. Tolimesnėse N eilučių bus nurodytos sveikosios konkrečių kuoliukų koordinatės x ir y (-10^9\\leqx,y\\leq10^9).

Rezultatai

N/3 eilučių, kurių kiekvienoje turi būti pateikti trys skaičiai: kuoliukų sudarančių smailųjų trikampį koordinačių indeksai (indeksai turi atitikti įvestyje nurodytų koordinačių pozicijas). Visi trikampiai turi būti surašyti nuo didžiausio iki mažiausio. Koordinačių indeksai turi būti pateikti didėjimo tvarka.

Rezultatas visada egzistuos.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatai
6
-2 0
2 0
1 1
-1 1
0 3
0 4
1 2 6
3 4 5